سلام،
من سید جاوید حسنی هستم، دیجیتال مارکتر(بازاریاب آنلاین) حوزه ی وکالت و سازنده وب سایت هایی که هدفمندترین و ارزشمندترین پرونده ها را برای وکلای ایران جذب می کند.
اگر در حال خواندن این صفحه هستی احتمالا در حوزه ی وکالت فعالیت می کنی، یا بهتر بگویم یک وکیل هستی.
و من یک خبر خوب و یک خبر بد دارم.
خبر بد این است که نحوه ی تبلیغات و ارائه ی خدمات وکلا در ایران به طرز غیرقابل باوری ضعیف انجام می شود و یا حتی گاهی اوقات به مرحله ی فاجعه باری هم می رسد.
اما این انتهای داستان نیست.
خبر خوب، خبری است که آن خبر بد را به کل از بین می برد و دنیای جدیدی را به روی وکلای ایران باز می کند.
و آن خبر این است که در تحریض به طور تخصصی در زمینه ی ساخت سیستم قدرتمند جذب پرونده و ارائه ی صحیح خدمات وکالت تمرکز شده است و نکته ی حائز اهمیتی که وجود دارد این است که در ایران هیچ ارائه دهنده ی خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ و ساخت سیستم جذب موکل وجود ندارد و می توان گفت تحریض اولین برندی است که در ایران به طور تخصصی در این زمینه فعالیت می کند.
از آنجایی که پیاده سازی استراتژی های مربوط به جذب موکل موضوع حساسی است، ندانستن اصول و استراتژی های درست یک استراتژی موفق، می تواند اثرات نامطلوبی برای یک وکیل به همراه داشته باشد.

اکنون به عنوان دیجیتال مارکتر تایید شده در کمپانی Digital Marketer شناخته می شوم.

برخی از خدماتی که ارائه می دهیم:

  • اجرای استراتژی های قدرتمند برای خلق نسخه ای اثرگذار از یک سایت حقوقی
  • پیاده سازی استراتژی های تبدیل غریبه به موکل ایده آل
  • سیستم اتوماتیک و مطمئن برای جذب ارزشمندترین پرونده ها
  • استراتژی تولید و عرضه ی محصولات آموزشی برای دستیابی به بیشترین سهم از بازار

آیا با هر وکیلی می توانیم کار کنیم؟

قطعا خیر؛ قبل از شروع همکاری شرایط و پتانسیل وکیل مربوطه بررسی می شود و از آنجایی که ساختن نتایج ارزشمند بالاترین هدف ما برای اجرای یک پروژه است، فقط با تعداد محدودی از وکلای عزیز در حوزه های مختلف حقوقی می توانیم کار کنیم.