درباره من می خواهی بدانی؟

 

سلام. من سید جاوید حسنی هستم.

فارغ التحصیل رشته ی علوم تجربی و بنیان گذار برند تحریض.

از آنجایی که در زمینه های مختلفی مثل بازی سازی، طراحی، ادبیات و… فعالیت داشتم، متوجه شدم که خیلی سریع می توانم در یک کار پیشرفت کنم و از آنجایی که علاقه ی بسیار زیادی به کشف محصولات و خدمات کسب و کارهای آنلاین داشتم، پی بردم که تبلیغ نویسی همان چیزی است که برای آن ساخته شده ام؛ چون دیگر نیازی نیست از این شاخه به آن شاخه بپرم و فقط کافیست در پروژه های مختلف تبلیغ نویسی بهترین باشم تا بهترین نتایج را بسازم. چون تبلیغ نویس مثل یک آفتاب پرست می ماند و خیلی سریع خودش را با برند های مختلف تطبیق می دهد.

با استفاده از تبلیغ نویسی (Copywriting) و بازاریابی عصبی (Neuromarketing) به صاحبین کسب و کار کمک می کنم تا با تاثیرگذاری بر مخاطبین شان نه تنها فروش بیشتری را تجربه کنند، بلکه تبدیل به شماره یک حوزه ی کاری شان شوند.

از آموزش های اساتیدی چون جان گرین، راسل برانسون، تونی رابینز، دن لاک و… استفاده کردم و تنها به استراتژی های قدرتمند و امتحان شده ای اطمینان می کنم که بتواند نتایج ارزشمندی را برای مشتریان رقم بزند.

حتما می خواهی بدانی چه کاری می توانم برایت انجام دهم. 

می توانم کمک کنم تا:

  • تبلیغ نویسی صفحات محصول
  • ساخت کمپین های تبلیغاتی پرسود
  • داستان سرایی و طراحی تیزر های تبلیغاتی
  • استراتژی قدرتمند در تولید محتوای سایت و شبکه های اجتماعی
  • طراحی فانل های اتوماتیک فروش برای بدست آوردن بیشترین حجم از فروش

برای کار با همدیگر مناسب هستیم؟

اگر محصول یا خدمات با کیفیت و نتیجه بخشی داری، قطعا بله.

اما اگر غیر از این است، نمی توانیم با هم کار کنیم. زیرا کپی رایتینگ کلاس A اکسیر گمشده ی هر کسب و کاری است که در دل مخاطبین آن کسب و کار تزریق می شود و دوست ندارم مردم ایران از محصولات و خدمات بی کیفیت استفاده کنند و همچنین برای من و تو به لحاظ وجدانی و معنوی صحیح نیست.

برای اینکه بیشتر با من و کارم آشنا شوی می توانی از دوره رایگان افکت، مقالات و… استفاده کنی.