می خواهی در فروش تاثیرگذار و تاثیرناپذیر باشی؟

دوره ی رایگانی که اسرار واقعی فروش را فاش خواهد کرد و پا را از دنیای بازاریابی و فروش فراتر خواهد گذاشت.

شوکه کننده و ترسناک بود؛

پسری که بیش از 8 بار در آزمون استخدامی که فقط سالی یک بار برگزار می شود شرکت می کند.

مدتی پیش من و دوستم در حیاط کتابخانه مشغول صحبت بودیم که ناگهان مسئول کتابخانه به سمت مان آمد و گفت لطفا اینجا ننشینید. اما همچنان نشسته بودیم. چند لحظه ی بعد با دو دوستی آشنا شدیم که یکی از آن ها 24 سال و دیگری 30 سال سن داشت.

کمی صحبت کردیم.

هر دوی آن ها چشمان شان را بر روی آرزو های شان بسته بودند و به امید های پوچ چنگ زده بودند. آن پسر 24 ساله به کنار. اما آن پسر 30 ساله برایم عجیب بود.

گفت: من بیش از 8 بار است که در آزمون استخدامی که فقط سالی یک بار برگزار می شود شرکت می کنم.

گفتم چرا دنبال کاری نمی روی که به آن علاقه ای داشته باشی؟

گفت این حرفا دیگر قدیمی شده. علاقه کجا بود؟ الان تنها چیزی که مهمه پوله.

گفتم: خب. با کاری که علاقه داری پول در بیار.

خندید و گفت: تو هم وقتی به سن من برسی مثل من می شوی.

با خودم گفتم این چه تعبیر بچه گانه ای است؟!

لبخند همچنان بر لبانش بود. هوا تاریک تر و سرد تر می شد. چند قطره ی باران به پیشانی ام خورد.

از درون نا امید بود. اما به ظاهر مثل افراد دیگر بود.

قطعا میلیون ها نفر مثل این آدم وجود دارد که راه شان را گم کرده اند و تقصیر را بر گردن دولت، خانواده یا محیط می اندازند.

مسئله این است که اکثر مردم که شاید تو هم جزو این اکثریت باشی، بعد از چند شکست (چالش در معنای درست تر) ساده و کوچک در زندگی به این نتیجه می رسند که زندگی یعنی شانس، یعنی عشق و علاقه را فراموش، یعنی صبح را به زور بیدار شدن و شب را با افسردگی خوابیدن، یعنی منتظر باشی تا خانواده یا دولت مردان شرایط مناسبی برایت فراهم کنند که همچین چیزی غیر ممکن است چون با هیچ قانونی سازگاری ندارد. یا شاید در نگاه بعضی ها مثل یک جهنم باشد و حتی شاید هم عده ای حاضر باشند جهنم آن دنیا را به جان بخرند.

اینکه بخواهی کسب و کاری با عشق و علاقه ات بسازی، ناگهان فکر کردن به مسیر سخت و طاقت فرسای فروش تو را به یاد داستان بی ربط رقابت با دیگر افراد و برند ها مثل دیجی کالا می اندازد و تو را به مرگ تدریجی قانع می کند.

و اگر بخواهی علت چنین افکار بیمارگونه ای را بدانی، این است که سیستم اشتباه و پوسیده ی بازاریابی مسیر فروش را برایت سخت و مبهم ساخته است.

و حالا می توانی نه تنها استراتژی درست بلکه سیستمی را کشف کنی که نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا در حال اجراست. و این همان چیزی است که تعداد خیلی خیلی کمی از افراد در ایران این استراتژی را می دانند.

در دوره ی افکت به راز هزینه هایی که در زندگی پرداخت می کنی پی خواهی برد طوری که می توانی توجه افراد زیادی را جلب کنی تا در نهایت به حجم زیادی از فروش دست پیدا کنی.

مهارت تبلیغ نویسی با ارزش ترین مهارتی است که هر کارآفرینی باید آن را بداند و اگر می خواهی وارد دنیای امروز کسب و کار شوی نیاز به این مهارت داری تا بتوانی بیشتر و بهتر دیده شوی.

این دوره ی رایگان را به افرادی که کسب و کاری دارند معرفی کن تا با هم بتوانیم در فروش خود و دیگران اثرات بزرگی بگذاریم.

 

باور و تفکر اساتید موفقیت، قانون جذب و کائنات و افرادی که این موضوع را دنبال می کنند:

احساس خوب = اتفاقات خوب = فروش

آن ها می گویند هیچ نیازی به استراتژی های فروش و تبلیغات نیست.

در صورتی که بعد از تماشای قسمت اول افکت، عاشق تبلیغ نویسی خواهند شد.

لینک دانلود به ایمیلی که در زیر وارد می کنی ارسال خواهد شد.

پی نوشت: بعد از تماشای هر درس می توانی سوال یا نظرت را به آدرس javidhasani@tahriz.com بفرستی.

پی نوشت دوم: افرادی که از جیمیل استفاده می کنند و ایمیل ها را دریافت نمی کنند، وارد پوشه ی پروموشن بشوند و ایمیل مربوط به دوره ی افکت را به قسمت primary انتقال دهند تا برای همیشه در همین قسمت نمایش داده شود.

یک بار برای همیشه مفهوم تبلیغ نویسی را به راحت ترین شکل ممکن در ذهنت حک کن.

در این قسمت به اهمیت نوشتن تیتر پی خواهی برد و همچنین فرمول های تیتر نویسی را یاد می گیری که می توانی توجه افراد زیادی را جلب کنی.

این قسمت مغز اصلی تبلیغ نویسی را به تو نشان خواهد داد تا تو هم بتوانی مانند بزرگ مردانی چون استیو جابز، تونی رابینز و… بر مخاطبین ات تاثیر بگذاری. داستان سرایی یکی از مهم ترین هنر های تبلیغ نویسی است که هر تبلیغ نویس باید آن را بداند.

در این قسمت سیستم قدرتمند فانل فروش اینترنتی را با دنیای بازی سازی ارتباط خواهیم داد که می تواند درآمد کاملا اتوماتیکی برایت بسازد و تا جایی که حساب بانکی ات ظرفیت دارد فروش ایجاد می کند.

در حال ساخته شدن…